Modelářská výstava v Hříběcí

29. března 2009 v 20:31 |  Akce
Vstup do jarní části modelářské sezóny 2009 oslavilo zdravé jádro modelářského klubu, tedy BEP,
který nesmí nikdy chybět u žádné modelářské rošťárny, účastí na výstavě modelů pořádané 28. března modelářským klubem Rovná v pohostinství U Šimků (proto tam BEP tak rád jezdí) v Hříběcí.
Setkali se zde modeláři z Rovné, Pelhřimova, Hříběcí, Jiřic, Světlé nad Sázavou a dalších lokalit. Asi nejvzdálenější byl kolega z RC Teamu Vysoké Mýto.
V sále pohostinství bylo vystaveno značné množství letadel různé velikosti od soutěžního sifoňáku z osmdesátých let, přes elektrolety až po obří akrobaty s benzíňáky pod kapotou jako byla celokompozitová Katana nebo dřevěný Jak 54. Sešlo se také několik lodí, které čile rejdily po rybníce před hospodou. Kolegové autíčkáři (nevím, odkud jsou, tímto se jim omlouvám) přivezli několik desítek aut, od mini Z až po velké buginy se spalováky. Právě tyto šelmostroje shledal BEP velmi zákeřnými, neb při jedné z předváděcích jízd zadní pneu onoho monstra odhodilo kus bahnitého drnu, který posléze pleskl nebohému BEP přímo na aristokratické čelo mezi kouty.
Když se vítr umoudřil, dalo se i létat a tak nikdo nepřišel zkrátka. Hladové žaludky přítomných modelářů byly syceny guláškem s pikantní cibulí a čerstvým chlebíkem, tedy pohoštěním přímo luxusním.
Sečteno, podtrženo, zanalyzováno, vyhodnoceno, byla to naprosto prímová akce. Tedy za rok se v Hříběcí znovu setkáme, určitě to bude opět fajn.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama